wtorek, 14 lipca 2020

Dwie osoby ranne w wypadku na DK60 pod Ciechanowem

Na drodze krajowej nr 60 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego marki Opel Astra z pojazdem marki Scania, w wyniku którego dwie osoby zostały ranne.

Ciechanowska policja prowadzi postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 13 listopada 2019 roku ok. godz. 11:30 na drodze krajowej nr 60. Według wstępnych ustaleń, pojazd marki Scania oraz Opel Astra jechały w stronę Ciechanowa. Do zderzenia doszło koło miejscowości Wróblewko, gdy Opel Astra wykonywał manewr skrętu w lewo. W tym samym czasie 25-letni kierowca pojazdu marki Scania uderzył w tył samochodu osobowego. W wyniku tego zdarzenia kierujący Oplem 38-letni mieszkaniec Warszawy wraz z 36-letnią pasażerką mieszkanką powiatu pułtuskiego z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do Szpitala.

Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.

Siadając za kierownicą pamiętajmy o przestrzeganiu przepisów ruchu drogowego oraz o rozwadze. Zachowujmy szczególną ostrożność, zasadę ograniczonego zaufania oraz pamiętajmy o niechronionych uczestnikach ruchu drogowego czyli pieszych i rowerzystach. Ceną za nasz pośpiech, brak uwagi może być ludzkie życie.

podkom. Ewa Brzezińska


Nasi partnerzy