Posiadał znaczne ilości marihuany, amfetaminy i 4 CMC

Ponad 27 gramów marihuany, prawie 10 gramów amfetaminy, ponad 17 gramów 4CMC i 89 tabletek- tyle środków odurzających zabezpieczyli podczas realizacji kryminalni z Bielan. W ich ręce wpadł 42-letni mężczyzna, który tak jak wskazywały operacyjne ustalenia policjantów, miał związek z przestępczością narkotykową. Podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna był również poszukiwany listem gończym przez pruszkowską prokuraturę.

Kryminalni w wyniku prowadzonej pracy operacyjnej pozyskali informację która dotyczyła pewnego 42-latka. Mężczyzna miał mieć związek z przestępczością narkotykową. Policjanci zainteresowali się bliżej sprawą mieszkańca Bielan. Kiedy ustalili, że właśnie w tej chwili 42-latek może mieć w domu środki odurzające, natychmiast zareagowali. Pojawili się pod blokiem, w którym mieszkał mężczyzna i zatrzymali go. Okazało się, że mężczyzna wszystkie środki odurzające miał przy sobie, gdyż właśnie się wyprowadzał z tego mieszkania.

W bagażu i w kosmetyczce miał popakowane w torebki foliowe różnego rodzaju narkotyki. Policjanci zabezpieczyli ponad 27 gramów marihuany, prawie 10 gramów amfetaminy, ponad 17 gramów 4CMC, tabletki MDMA i alprazolan. Zatrzymany na podstawie zgromadzonych dowodów usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna był również poszukiwany listem gończym przez pruszkowską prokuraturę. Czynności w powyższej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz.

podinsp. Elwira Kozłowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.