Ukradł 4,5 tony metalowych elementów do montażu paneli fotowoltaicznych

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 46-letniemu mężczyźnie podejrzanemu o kradzież kilku ton metalowych elementów wykorzystywanych do montażu paneli fotowoltaicznych. Mężczyzna sprzedał je w różnych skupach złomu. W Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie usłyszał zarzut i przyznał się do popełnionego przestępstwa.

Policjanci zostali powiadomieni o kradzieży metalowych elementów wykorzystywanych do montażu paneli fotowoltaicznych. Łupem sprawcy padły kątowniki, łączniki, a także śruby, nakrętki, itp. Z zawiadomienia wynikało, że przestępstwa mógł dopuścić się jeden z pracowników firmy podwykonawczej. W trakcie prowadzonego postępowania ustalono, że 46-latek wyniósł około 4,5 tony metalowych elementów czym spowodował straty o wartości około 70 tysięcy złotych.

Policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali mężczyznę na terenie gminy Iłów. W Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie usłyszał zarzut kradzieży. Przyznał się do popełnionego przestępstwa. Ustalono, że metalowe elementy zostały przez niego sprzedane w różnych skupach złomu. Za popełnione przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.