19-latek zatrzymany z narkotykami

Do 3 lat więzienia grozi 19-latkowi, przy którym policjanci znaleźli mefedron i marihuanę. Młody mężczyzna był pasażerem osobówki zatrzymanej do kontroli drogowej przez funkcjonariuszy w piątkowy wieczór w Raciążu.

W piątek wieczorem policjanci z Komisariatu Policji w Raciążu na ul. Płockiej (w Raciążu) zatrzymali do kontroli osobowego volkswagena, którym podróżowało 3 młodych mężczyzn (19-20 lat). W czasie legitymowania kierowca oraz pasażerowie zachowywali się bardzo nerwowo. 19-letni mieszkaniec gm. Płońsk, będący jednym z pasażerów, w pewnym momencie energicznym ruchem włożył coś do kieszeni spodni. Podczas kontroli jego odzieży funkcjonariusze ujawnili to, co młodzieniec próbował przed nimi schować, czyli 5 foliowych torebek z krystaliczną substancją i plastikowe pudełko z suszem roślinnym. 19-latek twierdził, że wszystko znalazł tego dnia po południu przy jednej z ulic w Płońsku. Funkcjonariusze zatrzymali go i doprowadzili do policyjnego aresztu, a znalezione przy nim substancje zabezpieczyli. Wstępne badanie wykazało, że krystaliczna substancja to mefedron, a susz- marihuana.

Zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa, za posiadanie narkotyków, 19-latkowi grozi kara nawet 3 lat więzienia.

kom. Kinga Drężek-Zmysłowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.