piątek, 14 maja 2021

20-latek zatrzymany z narkotykami

Zgłoszenie naniesione na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa przyczyniło się do zatrzymania 20-latka, który miał przy sobie narkotyki. Mężczyzna jeszcze dziś

Zgłoszenie naniesione na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa przyczyniło się do zatrzymania 20-latka, który miał przy sobie narkotyki. Mężczyzna jeszcze dziś usłyszy zarzut posiadania środków odurzających. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

We wtorek w godzinach wieczornych legionowscy policjanci udali się w rejon ulicy Warszawskiej. To właśnie tam, jak wynikało ze zgłoszenia naniesionego na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa, miało dochodzić do zażywania środków odurzających. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na czterech mężczyzn stojących w pobliżu boiska. Cała czwórka została wylegitymowana. W wyniku kontroli osobistej, w plecaku 20-latka funkcjonariusze ujawnili fifkę oraz młynek z suszem roślinnym.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Wstępne badanie testem wykazało, że zabezpieczone substancje marihuana. Zgodnie z ustawą za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Nasi partnerzy