czwartek, 13 maja 2021

22-latek zginął podczas wypadku

Zmarł 22-letni motocyklista, który uderzył w tył samochodu dostawczego w Piasecznie. Niestety dla wielu posiadaczy motocykli, jazda nie ma nic

Zmarł 22-letni motocyklista, który uderzył w tył samochodu dostawczego w Piasecznie. Niestety dla wielu posiadaczy motocykli, jazda nie ma nic wspólnego z bezpieczeństwem i zasadami ruchu drogowego. Z pierwszych ustaleń wynika, że dwaj motocykliści uczestniczyli najprawdopodobniej w wyścigu! Policjanci ponownie apelują o rozwagę i zdrowy rozsądek na drogach, ale też o kulturę i życzliwość wobec innych uczestników ruchu drogowego.

Sezon motocyklowy rozpoczęty. Na drogach pojawia się coraz więcej motocykli, a co za tym idzie zwiększa się liczba wypadków z ich udziałem. Wina za wypadki drogowe z udziałem motocyklistów leży zarówno po stronie kierowców motocykli, jak i kierujących samochodami. Niemniej każdy kto wsiada na motocykl musi sobie uzmysłowić, że jest bardziej narażony na utratę życia i zdrowia, niż kierowca samochodu.

W wypadku na ulicy Chyliczkowskiej w Piasecznie bezsensowną śmierć poniósł 22-letni mężczyzna, który całe życie miał jeszcze przed sobą! Z pierwszych ustaleń wynika, że towarzyszył mu drugi motocyklista, i najprawdopodobniej doszło do rywalizacji.

Droga publiczna to nie tor wyścigowy. Szanowni kierowcy jednośladów zadbajcie o bezpieczeństwo swoje i innych, przestrzegajcie przepisów ruchu drogowego. Niech każdy Wasz wyjazd skończy się szczęśliwym powrotem.

nadkom. Jarosław Sawicki
fot. piasecznonews


Nasi partnerzy