25-latek kolejny raz zatrzymany za kierowanie wbrew zakazowi

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie zatrzymali 25-letniego kierowcę samochodu seat. Mieszkaniec pow. ciechanowskiego kolejny raz w ostatnich miesiącach został zatrzymany za kierowanie samochodem wbrew sądowemu zakazowi.

11 listopada br. o godz. 9:50 policjanci z Wydziału Prewencji ciechanowskiej komendy, zauważyli w Ciechanowie na ul. Pułtuskiej samochód marki Seat Cordoba. Policjanci mieli podejrzenia co do kierującego tym pojazdem, że posiada aktywny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Kontrola drogowa potwierdziła przypuszczenia policjantów. Podczas sprawdzenia w policyjnych systemach 25-latka ustalili, że obowiązuje go sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Dodatkowo pojazd, którym się poruszał nie posiadał aktualnego badania technicznego.

To jego kolejne zatrzymanie w ostatnich miesiącach. Mieszkaniec pow. ciechanowskiego we wrześniu również został zatrzymany przez policjantów za kierowanie pojazdem wbrew sądowemu zakazowi.

nadkom. Jolanta Bym

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.