32-latek odpowie za usiłowanie zabójstwa

Policjanci z komisariatu w Tarczynie zatrzymali 32- letniego mieszkańca Warszawy podejrzewanego o usiłowanie zabójstwa. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi w areszcie śledczym. Grozi mu do 25 lat pozbawienia wolności.

Dziś, na najbliższe trzy miesiące do aresztu śledczego trafi 32- letni mieszkaniec Warszawy. Został on zatrzymany w minioną niedzielę przez funkcjonariuszy z komisariatu policji z Tarczyna. 32-latek jest podejrzewany o usiłowanie zabójstwa. Jego ofiarą jest mężczyzna, którego tożsamości do chwili obecnej jeszcze nie ustalono. Został on brutalnie pobity i z licznymi obrażeniami głowy trafił do jednego z warszawskich szpitali.

Sprawa prowadzona jest przez wydział dochodzeniowo- śledczy Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Grójcu. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi mu do 25 lat pozbawienia wolności. Dla dobra prowadzonego postępowania, Policja nie informuje o okolicznościach tego zdarzenia.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.