czwartek, 13 maja 2021

35-latek usłyszał 4 zarzuty karne

Policjanci z komisariatu w Konstancinie – Jeziornie zatrzymali 35-latka podejrzewanego o zniszczenie samochodu zaparkowanego przy jednej z ulic w Piasecznie. Jak ustalono, mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu skakał po dachu peugeota, a broniącą swej własności właścicielkę auta kilkukrotnie uderzył. Usłyszał łącznie cztery zarzuty karne.

Do nietypowego zajścia doszło przed jednym ze sklepów w centrum Piaseczna. Idący ulicą mężczyzna z niewyjaśnionych przyczyn wskoczył na dach zaparkowanego peugeota i zaczął po nim skakać. Zauważyła to właścicielka samochodu, jednak jej prośby tylko wzburzyły agresję wandala. Mężczyzna uderzył kilkukrotnie kobietę i uciekł.

Wezwani na miejsce policjanci już po kilku minutach zatrzymali mężczyznę odpowiadającego podanemu rysopisowi. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec Piaseczna. Funkcjonariusze z komisariatu w Konstancinie – Jeziornie przebadali go na zawartość alkoholu. Miał niemal 2 promile. Został osadzony w policyjnym areszcie, a po wytrzeźwieniu zostały mu przedstawione zarzuty zarówno za zniszczenie mienia, naruszenie nietykalności, groźby i uszkodzenie ciała.

nadkom. Jarosław Sawicki


Nasi partnerzy