Bezpieczne ferie z ciechanowską policją

Ciechanowscy policjanci podczas ferii spotykają się z uczestnikami zimowisk zorganizowanych przez różne instytucje na terenie powiatu ciechanowskiego. Wczoraj odwiedzili dzieciaki, które wolny czas spędzają w Towarzystwie Przyjaciół Dzieci w Ciechanowie.

21 lutego br. dzielnicowy st. asp. Rafał Brzeziński oraz Kamila Nosarzewska pracownik Zespołu ds. Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii spotkali się z dziećmi, które uczestniczą w zajęciach zorganizowanych w ramach zimowisk przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Ciechanowie. Podczas spotkania rozmawiano o bezpiecznym spędzaniu wolnego czasu oraz o bezpieczeństwie w trakcie zimowych zabaw. Ważnym punktem spotkania było przypomnienie zasad poruszania się dzieci po drogach publicznych oraz przypomnienie o konieczności noszenia elementów odblaskowych znacznie poprawiających widoczność uczestników ruchu drogowego. Była to okazja do przedstawienia zawodu policjanta, pokazanie różnych elementów wyposażenia a także pokazanie tajników pracy technika kryminalistyki.

Wszystkim uczestnikom życzymy bezpiecznych ferii zimowych.

nadkom. Jolanta Bym

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.