Całonocne poszukiwania zaginionej 13-latki

Do policjantów zgłosiła się zaniepokojona kobieta, która poinformowała o zaginięciu jej 13-letniej córki. Po całonocnych poszukiwaniach policjanci z Ostrołęki odnaleźli nastolatkę całą i zdrową. Do akcji poszukiwawczej wezwano także funkcjonariuszy mających w tym czasie wolne. Komenda Miejska Policji w Ostrołęce dziękuje wszystkim zaangażowanym osobom oraz mediom lokalnym, za pomoc w poszukiwaniach.

Do ostrołęckich policjantów zwróciła się o pomoc zaniepokojona mama nastolatki. Z jej relacji wynikało, że jej 13-letnia córka wyszła rano z domu i do niego nie powróciła.

Natychmiast po przyjęciu zgłoszenia policjanci ze wszystkich wydziałów ostrołęckiej komendy włączyli się w poszukiwania nastolatki. Żeby zwiększyć szanse na odnalezienie dziewczyny, w jednostce Policji ogłoszony został alarm, na który stawili się policjanci będący w tym czasie na wolnym. Informacja o zaginięciu wraz z rysopisem zaginionej została natychmiast przekazana do lokalnych mediów. Funkcjonariusze zarówno umundurowani, jak i ci po cywilnemu kontrolowali miejsca gromadzenia się młodzieży oraz sprawdzali adresy, pod które nastolatka mogła się udać. Informacja wraz z rysopisem została przekazana do Komisariatu Policji w Myszyńcu, posterunków policji i jednostek ościennych. Funkcjonariusze przeczesywali także pobliskie parki.

Na szczęście całonocne poszukiwania przyniosły oczekiwany efekt. 13–latka cała i zdrowa została odnaleziona na jednej z ulic Ostrołęki przez Naczelnika Wydziału Patrolowego oraz Zastępcę Naczelnika Wydziału Sztab Policji.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym osobom oraz mediom lokalnym, za pomoc w poszukiwaniach i błyskawiczne udostępnienie naszej informacji o zaginięciu.

Autor: kom. Tomasz Żerański

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.