czwartek, 08 grudnia 2022

Centrum Reklamy

Drodzy reklamodawcy

Niestety ciągle rosnące koszty prowadzonej działalności muszą skutkować wzrostem cen reklam w naszych portalach. W związku ze zmianą cennika usług reklamowych, zmieniamy również rozmiary banerów. Od teraz reklamy będą większe a przez to bardziej zauważalne.

W razie dodatkowych pytań oraz szczegółowej oferty, zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem handlowym pod numerem 574-489-239 lub z redakcją pod numerem 22 304-14-50 redakcja@wirtualnemazowsze24.pl

Nowy cennik obowiązuje od 1 marca 2022 roku.

Dlaczego warto reklamować się w portalu internetowym Wirtualne Mazowsze 24 ?

– Docieramy do lokalnej społeczności, mamy rzeszę Czytelników w wielu zakątkach Mazowsza. Co więcej,’u na facebook’u, co daje nam możliwość natychmiastowego dotarcia do tysięcy osób obserwujących nasz profil –  Nasze artykuły skłaniają Czytelników do zamieszczania komentarzy, co sprawia, że portal tętni życiem. jesteśmy także aktywni na naszym fan page

– Reklama jest emitowana na portalu przez 24h bez określania stałych godzin i dni emisji, przez co jest zawsze dostępna i widoczna dla naszych odbiorców. W ramach dłuższej współpracy ceny są negocjowane indywidualnie.

– Jak potwierdzają badania naukowe, większość ludzi (ok. 80% populacji) wykazuje pamięć wzrokową, dlatego baner reklamowy zamieszczany na portalu jest zapamiętywany dużo szybciej i na długi czas.

– Uczestniczymy w wielu akcjach charytatywnych, obejmujemy patronatem medialnym większe imprezy masowe organizowane na terenie Mazowsza, przez co jesteśmy rozpoznawalni wśród lokalnej społeczności.

– Stale pracujemy nad ulepszaniem portalu, dzięki czemu Twoja reklama będzie miała coraz większe grono odbiorców!

Zawsze warto sprawdzić i rozważyć naszą propozycję reklamy, o czym przekonały się współpracujące z nami firmy i instytucje.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonu: 22 304-14-50 lub 574-489-239 lub e-mail: redakcja@wirtualnemazowsze24.pl

 

 

 

 


Zobacz również