Chcieli upozorować porwanie pana młodego

Kilka dni temu w Siedlcach policjant, będący po służbie zauważył kilku mężczyzn w kominiarkach, obserwujących zakład jubilerski. O tym fakcie poinformował dyżurnego komendy w Siedlcach, który natychmiast skierował na miejsce funkcjonariuszy w służbie. Jak się okazało koledzy pana młodego chcieli upozować jego porwanie.

W piątek (28.07) tuż po godzinie 17 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach odebrał telefon od policjanta, niebędącego w służbie, który wraz z rodziną przejeżdżał obok zakładu jubilerskiego. Zauważył on, że przed zakładem zaparkowane są dwa samochody, a siedzące w nich osoby mają na głowach kominiarki. W pewnym momencie jeden z mężczyzn zakradł się pod sklep i zaglądał przez okno do środka. Policjant natychmiast poinformował o tym fakcie oficera dyżurnego siedleckiej jednostki, a ten skierował na miejsce policjantów wydziału kryminalnego. Po przybyciu na miejsce funkcjonariusze zauważyli dwa samochody oraz sześciu mężczyzn w kominiarkach. Mężczyźni poinformowali interweniujących policjantów, iż chcieli upozorować porwanie przyszłego pana młodego, który pracuje w tymże zakładzie jubilerskim. Potwierdził ten fakt również obecny na miejscu ojciec porywanego. Najważniejsze, że wszystko skończyło się dobrze. Mężczyźni zostali pouczeni.

sierż. sztab. Barbara Jastrzębska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.