Ciechanowscy policjanci nie pozwalają poszukiwanym uniknąć kary

Kolejnych trzech poszukiwanych trafiło w ręce ciechanowskich policjantów. Za 32-latkiem i 42-latkiem wydany był list gończy. Trzeci mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia. Wszyscy trafili już do zakładu karnego.

26 kwietnia br. policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego zauważyli grupę osób spożywających alkohol w miejscu publicznym. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że jeden z mężczyzn jest poszukiwany. 32-letni mieszkaniec Poznania, poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Mężczyzna ma do odbycia karę 3 miesięcy pozbawienia wolności.

Dwa dni później funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego ciechanowskiej komendy zatrzymali 33-letniego mieszkańca powiatu ciechanowskiego, który nie stosował się do orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów. Zgodnie z treścią listu gończego został doprowadzony do zakładu karnego celem odbycia 90 dni zastępczej kary pozbawienia wolności.

Kolejny poszukiwany wpadł w ręce ciechanowskich kryminalnych wczoraj (05.05). 42-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego poszukiwany był listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Pułtusku. Mężczyzna ma do odbycia karę 3 miesięcy pozbawienia wolności.

Wszyscy zatrzymani trafili już do zakładu karnego.

mł. asp. Magda Zarembska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.