niedziela, 22 maja 2022

Czas na wiosenne podróż do Kudowy Zdrój

Czas na kolejne miasto w siatce połączeń Polonusa. Pewnie wielu z Was już po zdjęciu poznało, że jest to Kudowa-Zdrój. Miasto jest jednym z najbardziej turystycznych miejsc w Polsce. Miejscowość ta jest doskonałym miejscem do wypoczynku oraz świetną bazą wypadową do górskich wędrówek. Nie brakuje tu również atrakcji turystycznych.

Podczas odwiedzin koniecznie zajrzyjcie do:

  •  Muzeum Zabawek w Kudowie Zdroju
  •  Szlak Ginących Zawodów
  •  Ruchoma Szopka
  •  Kaplica Czaszek

Na trasie do Kudowy-Zdrój autobusy Polonus przejeżdżają przez takie miejscowości jak: Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Osjaków, Wieluń, Wieruszów, Kępno, Syców, Oleśnica Śląska, Wrocław, Ząbkowice Śląskie, Kłodzko, Polanica-Zdrój, Szczytna Śląska i Duszniki-Zdrój.

Przewoźnik do obsługi swoich połączeń pomiędzy Warszawą a Zakopanem przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary wyposażone w wygodne, rozkładane.
I rozsuwane na boki fotele oraz gniazdka 230 V.

Pasażerowie Polonusa podczas podróży mogą też korzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego Internetu. Polonus umożliwia bezpłatną usługę zmiany terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego.

Polonus w swojej ofercie posiada ulgi ustawowe oraz następujące ulgi handlowe: 80% dla dzieci w wieku 0-6 lat (do rozpoczęcia nauki), zniżka w wysokości 20% dla uczniów.

I studentów do 26. roku życia, seniorów, posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz 30% dla weteranów. Dodatkowo dla stałych pasażerów dostępny jest program lojalnościowy Partner Plus, dzięki któremu zakupione bilety premiowane są punktami lojalnościowymi, aby punkty można wymienić na bezpłatne przejazdy.


Zobacz również