Czas na wiosenne podróże. Kudowa Zdrój

Czas na kolejne miasto w siatce połączeń Polonusa. Miasto Kudowa-Zdrój jest jednym z najbardziej turystycznych miejsc w Polsce miejscowość ta jest doskonałym miejscem do wypoczynku oraz świetną bazą wypadową do górskich wędrówek. Nie brakuje tu również atrakcji turystycznych!

Podczas odwiedzin koniecznie zajrzyjcie do:
– Muzeum Zabawek w Kudowie Zdroju
– Szlak Ginących Zawodów
– Ruchoma Szopka
– Kaplica Czaszek

Na trasie do Kudowy-Zdrój autobusy Polonus przejeżdżają przez takie miejscowości jak: Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Osjaków, Wieluń, Wieruszów, Kępno, Syców, Oleśnica Śląska, Wrocław, Ząbkowice Śląskie, Kłodzko, Polanica-Zdrój, Szczytna Śląska i Duszniki-Zdrój.

Przewoźnik do obsługi swoich połączeń pomiędzy Warszawą a Zakopanem przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary wyposażone w wygodne, rozkładane. I rozsuwane na boki fotele oraz gniazdka 230 V.

Pasażerowie Polonusa podczas podróży mogą też korzystać z bezpłatnego, bezprzewodowego Internetu. Polonus umożliwia bezpłatną usługę zmiany terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego.

Polonus w swojej ofercie posiada ulgi ustawowe oraz następujące ulgi handlowe: 80% dla dzieci w wieku 0-6 lat (do rozpoczęcia nauki), zniżka w wysokości 20% dla uczniów.

I studentów do 26. roku życia, seniorów, posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz 30% dla weteranów. Dodatkowo dla stałych pasażerów dostępny jest program lojalnościowy Partner Plus, dzięki któremu zakupione bilety premiowane są punktami lojalnościowymi, aby punkty można wymienić na bezpłatne przejazdy.

Bilety dostępne na naszej stronie internetowej www.pkspolonus.pl

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.