piątek, 07 października 2022

Czołowe zderzenie dostawczaka z osobówką

W środę (2.06) O godzinie 9:30 na DK62 na wysokości zjazdu do Modlina Twierdzy przy lotnisku, doszło do zderzenia samochodu osobowego marki Skoda z samochodem dostawczym marki Mercedes. Na miejsce wezwano służby ratunkowe z powiatu nowodworskiego oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak informuje nowodworska policja – Kierujący dostawczym mercedesem 54-letni mieszkaniec powiatu nowodworskiego podczas manewru wyprzedzania zderzył się czoło z jadącym z przeciwka samochodem marki Skoda za kierownicą którego siedział 30-latek z Grodziska Mazowieckiego. Kierujący byli trzeźwi. Obaj mężczyźni zostali przetransportowani do szpitala – mówi naszej redakcji st. asp. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Medycy po przybyciu na miejsce postanowili o zadysponowaniu na miejsce załogi Ratownik 12 Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Po paru minutach w miejscu zdarzenia wylądował śmigłowiec, którym przetransportowano bardziej rannego do szpitala.

– Załoga śmigłowca Ratownik 12 do jednego z warszawskich szpitali przetransportowała mężczyznę w wieku 30-lat z urazem głowy i klatki piersiowej – poinformowała Justyna Sochacka z Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.


Zobacz również