Inspektorzy wezwani do wypadku koło Ciechanowa

Samochód osobowy zderzył się z dwoma ciężarowymi w pobliżu Ciechanowa. Kierująca osobówką została ranna i przewieziona do szpitala. Na miejscu wypadku pracowali również inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego.

We wtorek (7 listopada), na drodze wojewódzkiej numer 615 w miejscowości Pniewo-Czeruchy koło Ciechanowa, doszło do poważnego wypadku. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący ciężarową Scanią z naczepą do przewozu drobiu uderzył w tył pojazdu osobowego marki Opel, który następnie uderzył w tył poprzedzającego pojazdu ciężarowego – pustej przyczepy przystosowanej do przewozu drewna. Kierująca osobówką została ranna i przewieziona do szpitala.

Na miejsce wypadku wezwano też patrol Inspekcji Transportu Drogowego z oddziału w Ciechanowie. Inspektorzy przeanalizowali wykresówki okazane przez kierującego ciężarówką, która uderzyła w tył osobówki. zgrali i skontrolowali również dane z tachografu oraz karty kierowcy drugiej ciężarówki. Informacje o prędkości pojazdów ciężarowych tuż przed zderzeniem oraz o czasie pracy kierowców przekazali funkcjonariuszom Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie. Materiał ten posłuży do ustalenia przyczyny i okoliczności wypadku.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.