Jechał pijany na skradzionym motorowerze

Policjanci wydziału ruchu drogowego zatrzymali na terenie gminy Nasielsk 28-letniego motorowerzystę. Mężczyzna w wydychanym powietrzu miał blisko 1,5 promila alkoholu. Grozi mu za to kara do 2 lat więzienia. Pojazd, który prowadził był poszukiwany.

Kilka dni temu policjanci nowodworskiego ruchu drogowego, w Borkowie zatrzymali do kontroli kierującego motorowerem 28-latka. Wszystko wskazywało na to, że mieszkaniec powiatu płońskiego może być pijany. Mundurowi postanowili więc sprawdzić jego stan trzeźwości. Już za chwilę okazało się, że mężczyzna w wydychanym powietrzu ma blisko 1,5 promila alkoholu.

Teraz, za prowadzenie pojazdu mechanicznego, znajdując się w stanie nietrzeźwości, grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności. Nie był to jednak koniec jego problemów. Po sprawdzeniu w systemie okazało się, że motorower, którym kierował jest poszukiwany i został utracony w wyniku kradzieży z włamaniem na terenie powiatu płońskiego.

st. asp. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.