Jechała ponad 2 razy szybciej jak pozwalają przepisy

Utratą prawa jazdy na 3 miesiące zakończyła się kontrola drogowa 47-letniej kierującej mercedesem. Kobieta jechała z prędkością 102 km/h nie zważając na ograniczenie do 50 km/h. Jej zdecydowanie zbyt szybką jazdę przerwali funkcjonariusze z ciechanowskiej grupy Speed. Kobieta została ukarana mandatem w wysokości 1500 zł i 13 punktami karnymi.

W miniony czwartek (18.04) policjanci z ciechanowskiej grupy Speed zatrzymali na ul. Głównej w Niechodzinie kierującą mercedesem. Powodem kontroli było przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym. 47-letnia mieszkanka powiatu ciechanowskiego jechała z prędkością 102 km/h. Kobieta poniosła konsekwencje nadmiernego pośpiechu. Zgodnie z obowiązującym taryfikatorem, za tak znaczne przekroczenie prędkości, została ona ukarana mandatem w wysokości 1500 złotych i 13 punktami karnymi. 47-latka straciła również prawo jazdy na 3 miesiące.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.