Jedna osoba ranna w wypadku w Nowym Gołyminie

Ciechanowscy policjanci wyjaśniają okoliczności i dokładne przyczyny wypadku, do którego doszło w minioną sobotę około godz. 19.30 w m. Nowy Gołymin. W zderzeniu dwóch samochodów ranna została 62-letnia kobieta. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze.

Do zdarzenia doszło w sobotę (25.03) około godziny 19.30 na drodze wojewódzkiej nr 618 w miejscowości Nowy Gołymin. Według wstępnych ustaleń policjantów 28-letni kierowca bmw, który podróżował od strony Gołymina w kierunku Pułtuska podjął manewr wyprzedzania i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka osobowym volkswagenem, którym kierowała 62-letnia mieszkanka powiatu ciechanowskiego. Kierujący z obu aut przewiezieni zostali do szpitala, byli trzeźwi. W wypadku ranna została kierująca volkswagenem. Pojazdem bmw podróżowało 3 pasażerów. Ciechanowscy policjanci ustalają dokładne okoliczności oraz przyczyny wypadku.

Autor: mł. asp. Magda Zarembska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.