Jeszcze więcej połączeń z Warszawy do Olsztyna

Narodowy przewoźnik autokarowy Polonus zwiększa częstotliwość kursowania w ramach linii łączącej stolicę z Olsztynem. Już od 24 lipca zostanie dodany piąty kurs. Dzięki temu pasażerowie zyskają możliwość korzystania aż z trzech kursów dziennie realizowanych na tej trasie.

Bilety w atrakcyjnych cenach są już dostępne na stronie internetowej pkspolonus.pl, PolonusPartner.pl, dworzeconline.pl, zdo.pl oraz w kasach Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia.

Biało-czerwone autokary narodowego przewoźnika będą wyruszały w trasę z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia o godzinie 07:45, by dotrzeć do celu podróży o godz. 12:10 trasa prowadzić będzie przez takie miasta jak: Pułtusk, Maków Mazowiecki, Przasnysz, Szczytno czy Pasym.

Wyjazdy z Polonus są w pełni bezpieczne i komfortowe. We wszystkich autobusach będą obowiązywały rygorystyczne procedury bezpieczeństwa, zgodnie z bieżącymi wytycznymi służb sanitarnych, m.in. obowiązek noszenia maseczki zakrywającej usta i nos w trakcie podróży. Pojazdy będą regularnie dezynfekowane za pomocą profesjonalnych urządzeń do czyszczenia elektrostatycznego oraz ozonowania. Polonus do obsługi swoich wakacyjnych połączeń przeznacza nowoczesne i komfortowe autokary wyposażone w klimatyzację, wygodne, rozkładane fotele czy gniazdka 230V. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu oraz usługi geolokalizacji.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.