Kolejny narkotykowy diler zatrzymanym przez węgrowskich kryminalnych

Węgrowscy kryminalni skutecznie zwalczają przestępczość narkotykową. W minionym tygodniu przeprowadzili kolejne działania w tym zakresie. Zatrzymali 28-latka, który posiadał i sprzedawał mefedron. Mężczyzna przyznał się do przedstawionych zarzutów. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Kolejna osoba, która sprzedawała narkotyki została zatrzymana przez węgrowskich policjantów, którzy na co dzień zajmujących się przestępczością narkotykową. 28-letni mieszkaniec pow. węgrowskiego środki odurzające posiadał w samochodzie oraz w miejscu swojego zamieszkania. Podczas przeszukania kryminalni ujawnili nie tylko środki odurzające, ale także pieniądze oraz niezbędne akcesoria to prowadzenia takiego procederu.

Zatrzymany 28-latek przyznał się do 5 zarzutów, które zostały mu przedstawione m.in. posiadania środków odurzających oraz udzielania środka odurzającego w celu osiągnięcia korzyści majątkowej za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

mł.asp. Monika Księżopolska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.