Kolejny poszukiwany zatrzymany przez płockich policjantów

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu płockiej komendy zatrzymali 49-latka, który był poszukiwany listem gończym. Mężczyznę zatrzymano w Płocku.

Płocczanin od końca października zeszłego roku poszukiwany był sądowym listem gończym. Powodem jego problemów z prawem było posiadanie i rozpowszechnianie m.in. pornografii z udziałem małoletnich. Za swoje czyny miał odbyć karę ponad 2 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna od dłuższego czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

W wyniku czynności operacyjnych płoccy kryminalni ustalili aktualne miejsce pobytu poszukiwanego 49- latka. Dobre rozpoznanie pozwoliło na jego zatrzymanie w minioną niedzielę w Płocku.

Wczoraj policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu płockiej komendy, zgodnie z treścią listu gończego, doprowadzili zatrzymanego do zakładu karnego w Płocku, celem odbycia przez niego kary pozbawienia wolności.

Autor: asp. Krystyna Kowalska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.