Komendant zatrzymał poszukiwanego, którego rozpoznał w szpitalu

Komendant Powiatowy Policji w Garwolinie nadkom. Janusz Mularski wspólnie z Zastępcą Naczelnika Wydziału Kryminalnego kom. Sebastianem Grudzińskim zatrzymali poszukiwanego. Mężczyzna wpadł w ich ręce w szpitalu, gdzie wykonywali czynności w zupełnie innej sprawie. 49-latek nie krył zaskoczenia. Już trafił do policyjnego aresztu skąd zostanie doprowadzony do zakładu karnego. Zgodnie z wyrokiem sądu spędzi w nim najbliższe dwa lata.

Dyżurny garwolińskiej komendy otrzymał dzisiaj informację od dzielnicowego, że poszukiwany do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności mieszkaniec powiatu garwolińskiego może przebywać w szpitalu. Zanim jednak zdążył wysłać tam patrol, aby sprawdzić tę informację, został powiadomiony, że mężczyzna jest już w rękach policjantów. Okazało się, że zatrzymał go Komendant Powiatowy Policji w Garwolinie, który razem z Zastępcą Naczelnika Wydziału Kryminalnego był w szpitalu wykonując czynności w zupełnie innej sprawie. Przechodząc korytarzem zauważyli mężczyznę, w którym rozpoznali poszukiwanego, dlatego od razu go zatrzymali. 49-latek nie krył zaskoczenia. Przyznał policjantom, że właśnie miał opuścić budynek.

Zgodnie z wyrokiem sądu mieszkaniec powiatu garwolińskiego najbliższe 2 lata spędzi w więzieniu.

mł. asp. Małgorzata Pychner

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.