wtorek, 03 sierpnia 2021

Koronawirus w radomskiego proboszcza

U ks. Andrzeja Jędrzejewskiego, proboszcza parafii pw. św. Stefana na radomskim Idalinie, potwierdzono zakażenie koronawirusem. W poniedziałek, 22 czerwca, odbędzie

U ks. Andrzeja Jędrzejewskiego, proboszcza parafii pw. św. Stefana na radomskim Idalinie, potwierdzono zakażenie koronawirusem. W poniedziałek, 22 czerwca, odbędzie się dezynfekcja kościoła. Pozostali księża i pracownicy kościelni przebywają na kwarantannie.

Dziś (21.06) przed południem otrzymałem informację z SANEPID-u o pozytywnym wyniku testu na obecność koronawirusa COVID-19. Decyzją SANEPID-u pozostanę w izolacji do 9 lipca, zaś księża wikariusze i pracownicy kościelni najbliższe dni spędzą w warunkach kwarantanny. Jutro (poniedziałek, 22.06) przeprowadzona zostanie dezynfekcja całego kościoła. Msze św. będą sprawowane przez księży spoza parafii, którzy długi czas nie mieli ze mną kontaktu. – napisał ks. Andrzej Jędrzejewski w ogłoszeniu na parafialnej stornie internetowej.

Prosi również, aby osoby, które od poniedziałku do czwartku (15-18 czerwca) miały z nim bezpośredni kontakt i odczuwałyby niepokojące objawy mogące świadczyć o chorobie, skontaktowały się z SANEPID-em.


Nasi partnerzy