Kradł alkohol, papierosy i perfumy

Ciechanowscy policjanci interweniowali wobec 31-letniego sprawcy kradzieży sklepowej. Mężczyzna został ujęty przez pracownika ochrony, gdy próbował wynieść alkohol, nie płacąc za niego. 31-latek ma na koncie również inne kradzieże. Pod koniec października jego łupem padło pięć kartonów papierosów na łączną kwotę prawie 1 000 zł oraz perfumy o wartości prawie 750 zł. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia. Odpowie on również za popełnione wykroczenia.

W minionym tygodniu Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie zostali poinformowani o kradzieży sklepowej. W jednym z marketów na terenie Ciechanowa pracownik ochrony ujął mężczyznę, który próbował wynieść dwie butelki markowego alkoholu, nie płacąc za nie. Interweniujący policjanci od razu rozpoznali sprawcę kradzieży. Wizerunek mężczyzny został bowiem zarejestrowany przez kamery monitoringu podczas innej kradzieży, do której doszło pod koniec października. Mężczyzna wykorzystał wtedy chwilę nieuwagi dostawcy towaru jednego z ciechanowskich sklepów i ukradł z wnętrza pojazdu pięć kartonów papierosów o łącznej wartości prawie 1 000 zł.

31-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. W trakcie prowadzonych czynności ciechanowscy policjanci ustalili, że ten sam mężczyzna, w połowie października, dokonał kradzieży w jednej z ciechanowskich drogerii. Łupem 31-latka padły wtedy perfumy na łączną kwotę prawie 750 zł. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu.

Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży. Przyznał się do zarzucanego mu czynu. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat więzienia. 31-latek odpowie również za popełnione wykroczenia.

asp. Magda Zarembska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.