Marihuanę ukrył w samochodzie

Prawie 60 gramów narkotyków zabezpieczyli policjanci z Legionowa, którzy w sobotni wieczór patrolowali nasze miasto. Znaleźli je w samochodzie, którym podróżowała trójka mieszkańców Warszawy. Dzięki czujności mundurowych zabronione substancje nie trafią w niczyje ręce, a 28-letni pasażer volkswagena odpowie za ich posiadanie przed sądem.

W sobotni wieczór mundurowi patrolując miasto zwrócili uwagę na przemieszczającego się ulicami Legionowa volkswagena. Policjanci zatrzymali pojazd do kontroli. Kiedy podeszli do auta osoby będące w środku były wyraźnie zdenerwowane. Mundurowi wyczuli również intensywną woń marihuany wydobywającą się z pojazdu. To wszystko wzbudziło podejrzenia policjantów i postanowili sprawdzić czy mieszkańcy Warszawy nic przed nimi nie ukrywają.

Już po chwili w schowku volkswagena mundurowi ujawnili torbę z suszem roślinnym. Z uwagi na podejrzenie popełnienia przestępstwa cała trójka została przewieziona do komendy. Mundurowi przebadali i zważyli zabezpieczoną substancję. Ich przypuszczenia potwierdził narkotester wskazując na marihuanę o wadze blisko 60 gramów.

Dalej trójką mieszkańców stolicy zajęli się dochodzeniowcy. Jak ustalili śledczy zabezpieczone środki odurzające należały do 28-lateniego pasażera. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania narkotyków, do którego się przyznał i teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

podkom. Justyna Stopińska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.