Młody mężczyzna wpadł z narkotykami

Płońscy kryminalni zwalczający przestępczość narkotykową znów dowiedli swojej skuteczności. W ich ręce wpadł 23-latek z gm. Raciąż. Funkcjonariusze znaleźli u niego ponad 90 gramów narkotyków. Młodemu mężczyźnie grożą 3 lata więzienia.

Policjanci wydziału kryminalnego z płońskiej komendy, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali kolejną osobę z narkotykami. Realizując własne ustalenia, w czasie przeszukania w miejscu zamieszkania 23-latka z gm. Raciąż, funkcjonariusze znaleźli słoik z suszem roślinnym oraz foliowe woreczki ze zbryloną, krystaliczną substancją. Młody mężczyzna susz trzymał w słoiku schowanym w szafce, a krystaliczną substancję w tekturowym pudełku na regale.

Wstępne badanie zabezpieczonych środków wykazało, że jest to marihuana i mefedron. Łączna waga narkotyków to ponad 90 gramów. Zatrzymany 23-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających i substancji psychotropowych. Grozą mu 3 lata więzienia.

kom. Kinga Drężek-Zmysłowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.