niedziela, 24 października 2021

Młody mieszkaniec Sochaczewa odpowie za kolejne kradzieże

Mieszkaniec Sochaczewa usłyszał kolejne zarzuty kradzieży i kradzieży szczególnie zuchwałej. Wcześniej odpowiadał już za przywłaszczenie karty płatniczej, którą wykonał 32 transakcje i za kradzież elektronarzędzi, artykułów przemysłowych i chemicznych. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z sochaczewskiej komendy zatrzymali 22-letniego sochaczewianina podejrzanego o kradzieże w marketach i drogeriach. Jego łupem padły elektronarzędzia, alkohol i perfumy. Każdy z flakonów markowych zapachów wart był kilkaset złotych.

Młody sochaczewianin usłyszał pięć zarzutów kradzieży artykułów kosmetycznych i zarzut kradzieży szczególnie zuchwałej. Przyznał się do popełnienia przestępstw. Wyjaśnił policjantom, że sprzedawał to, co ukradł. Podejrzany 22-latek już wcześniej wchodził w konflikt z prawem. Odpowiadał już za przywłaszczenie karty bankomatowej, którą wykorzystał do płacenia za swoje zakupy. Uszczuplił wtedy budżet sochaczewianki o ponad 1500 złotych. Tydzień temu odpowiadał również za kradzież i kradzież szczególnie zuchwałą. Grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Autor: mł. asp. Agnieszka Dzik


Nasi partnerzy