Nie żyją 4 osoby. Tragiczny wypadek drogowy Mącicach

W piątek, 29 listopada, kilka minut przed godziną 22:00, na drodze powiatowej w miejscowości Mącice (powiat przasnyski) doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W zderzeniu Skody i Volkswagena śmierć poniosło 4 osoby, a jedna została ciężko ranna.

Z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn na prostym odcinku drogi w msc. Mącice doszło do czołowego zderzenia Skody i Volkswagena. Na skutek uderzenia Skoda stanęła w płomieniach. Na miejsce natychmiast skierowano służby ratunkowe, w tym Policję, straż pożarną oraz pogotowie ratunkowe.

W wypadku śmierć poniosły dwie osoby podróżujące Skodą, 27-letnia kobieta i 27-letni mężczyzna, mieszkańcy powiatu olsztyńskiego oraz 2 mężczyzn jadących VW 31 i 48-latek. Trzeci mężczyzna 36-latek podróżujący VW z ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Szczegółowe okoliczności wypadku są obecnie wyjaśniane przez przasnyskich śledczych.

Apelujemy do wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze, dostosowanie prędkości do warunków panujących na jezdni oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

asp. Ilona Cichocka/KPP w Przasnyszu

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.