Nietrzeźwy jechał na załadunek

Trzeźwość blisko 180 kierowców autobusów, ciężarówek i samochodów dostawczych skontrolowali w poniedziałek rano inspektorzy mazowieckiej Inspekcji Transportu Drogowego. Kierowca jednego z zatrzymanych zestawów ciężarowych „wydmuchał” blisko 1,2 promila alkoholu. Mężczyzna został przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji z Siedlec.

inspektorzy ITD z Warszawy, Radomia, Siedlec, Ciechanowa oraz Ostrołęki przeprowadzili wzmożone kontrole trzeźwości na głównych drogach województwa mazowieckiego. W trakcie porannej akcji przebadali alkomatami 179 kierowców autobusów, ciężarówek i pojazdów dostawczych. Na krajowej „dwójce”, w miejscowości Ujrzanów koło Siedlec, zatrzymali nietrzeźwego kierującego ciągnikiem siodłowym z naczepą. Kierowca, pracujący dla polskiego przedsiębiorcy, jechał właśnie na załadunek. Mężczyzna miał blisko 1,2 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Został przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom z Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach. Zestaw odebrał przedsiębiorca.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.