piątek, 12 sierpnia 2022

Nowa linia Polonus z Warszawy do Zakopanego

Przewoźnik autobusowy Polonus z przyjemnością informuje, że już 14 maja zostanie uruchomiona nowa linia łącząca Warszawę z Zakopanem. Trasa prowadzić będzię przez takie miasta jak: Białobrzegi Radomskie, Radom, Kielce, Kraków, Myślenice, Nowy Targ i Poronin. Podróż rozpoczynać się będzie na Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia o godzinie 6:30, by do Zakopanego dotrzeć o godzinie 14:00.

Autobus powrotny z Zakopanego będzie odjeżdżał o godzinie 15:15 i o godzinie 22:20 będzie na Dworcu Autobusowym Warszawa Zachodnia.
Naszym pasażerom i pasażerkom zapewniamy bezpieczne i komfortowe warunki podróży. W związku z wprowadzonymi obostrzeniami, w autokarach zajętych być może 50% miejsc siedzących. Procedury obejmują także obowiązek noszenia maseczek zakrywających usta i nos.

Przewoźnik do obsługi swoich połączeń przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, toaletę, gniazdka 230V czy sprzęt audio-video. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.

Polonus w swojej ofercie posiada ulgi ustawowe oraz następujące ulgi handlowe: 80% dla dzieci w wieku 0-6 lat (do rozpoczęcia nauki), zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26. roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz 30% ulga dla weteranów.


Zobacz również