Nowośc dla dzieci na pokładach PLL LOT

Polskie Linie Lotnicze LOT wprowadzają nową usługę – posiłek przedpłacony dla dzieci w lunchboxie marki Mepal. Oferta dostępna jest na lotach krótkodystansowych, a specjalne menu zostało wybrane przez naszych najmniejszych pasażerów. Narodowy przewoźnik konsekwentnie wprowadza zmiany w swojej ofercie, mające na celu wzmocnienie doświadczeń i komfortu podróży pasażerów – także tych najmłodszych. 

Od 2 kwietnia rodzice dzieci podróżujących na pokładach PLL LOT, mogą zamówić dla swoich pociech nowy posiłek przedpłacony. Nową usługę można zamówić już na etapie zakupu biletu, ale nie później niż 24 h przed podróżą. Zamówienia można dokonać na stronie Zamów posiłek na pokład lub w LOT Contact Center. Cena posiłku z designerskim lunchboxem wynosi 89 zł.

O zawartości nowego lunchboxa zdecydowały dzieci. W trakcie testów małym pasażerom najbardziej zasmakowały kanapka z kurczakiem i warzywami, sałatka makaronowa z marchewką, a na deser gofr w czekoladzie i sezonowe owoce. Pierwszy raz pasażerowie mogą zamówić na pokład posiłek w lunchboxie marki Mepal, który zostanie z dzieckiem na wiele innych okazji.

Dzieci to bardzo wymagający pasażerowie, dlatego staramy się dostosowywać naszą ofertę do ich potrzeb. Oprócz niezapomnianego przeżycia podróży samolotem, teraz mali pasażerowie mogą zabrać ze sobą z pokładu lunchbox, który towarzyszyć im będzie w szkole, na wycieczce, na plaży lub podczas kolejnej podróży lotniczej – mówi Izabela Leszczyńska, Dyrektor Biura Rozwoju Produktu i Customer Experience.

To kolejne udogodnienie dla dzieci przewidziane w ofercie narodowego przewoźnika. Polskie Linie Lotnicze LOT od zawsze wspierają rodzinne podróżowanie i pomagają w realizacji niezapomnianych podróży. Właśnie dlatego pasażerowie z dziećmi mogą skorzystać z ułatwionego procesu odprawy oraz z wyjątkowych stref zabaw na Lotnisku Chopina w Warszawie, a na pokładzie mają możliwość skorzystania z wielu atrakcji multimedialnych czy specjalnych kolorowanek i kredek. Na rejsach dalekodystansowych dostępne są także kołyski, a w każdej toalecie znajdują się przewijaki. Wszystko w trosce o komfort i bezpieczeństwo rodziców i ich podopiecznych.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.