piątek, 12 sierpnia 2022

Od 14 maja Polonus wznawia linię Warszawa – Mrągowo

Przewoźnik autobusowy Polonus z przyjemnością informuje, że już 14 maja wznawia linie łączącą Warszawę z Mrągowem. Trasa prowadzić będzie przez takie miasta jak: Legionowo, Pułtusk, Maków Mazowiecki, Przasnysz, Chorzele, Szczytno, Biskupiec i Sorkwity. Autobus kursować będzie codziennie z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia o godzinie 06:15 – bilety są już dostępne na stronie internetowej www.pkspolonus.pl

– Naszym pasażerom i pasażerkom zapewniamy bezpieczne i komfortowe warunki podróży. W związku z wprowadzonymi obostrzeniami, w autokarach zajętych być może 50% miejsc siedzących. Procedury obejmują także obowiązek noszenia maseczek zakrywających usta i nos – informuje Polonus.

Przewoźnik do obsługi swoich połączeń przeznacza nowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, toaletę, gniazdka 230V czy sprzęt audio-video. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.

Polonus w swojej ofercie posiada ulgi ustawowe oraz następujące ulgi handlowe: 80% dla dzieci w wieku 0-6 lat (do rozpoczęcia nauki), zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26. roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz 30% ulga dla weteranów.


Zobacz również