piątek, 14 maja 2021

Odnaleziona 17-latka trafiła do ośrodka wychowawczego

Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna odnaleźli poszukiwaną 17-letnią Wiktorię. W tej sprawie został zatrzymany także 45- letni mężczyzna. Jest

Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna odnaleźli poszukiwaną 17-letnią Wiktorię. W tej sprawie został zatrzymany także 45- letni mężczyzna. Jest on podejrzewany między innymi o kradzież. Dziewczyna została umieszczona w policyjnej izbie dziecka, skąd po wydaniu sądowego nakazu, zostanie umieszczona w młodzieżowym ośrodku wychowawczym.

Policjanci z wydziału kryminalnego z Piaseczna w wyniku przeprowadzonych działań operacyjnych na terenie Warszawy, zatrzymali poszukiwaną jako zaginioną 17-letnią Wiktorię. Funkcjonariusze ustalili, że dziewczyna wraz z 45-letnim mężczyzną wynajęła mieszkanie w Warszawie.

Nastolatka została umieszczona w policyjnej izbie dziecka. Policjanci złożyli do sądu rodzinnego wniosek o wydanie nakazu umieszczenie nieletniej w młodzieżowym ośrodku wychowawczym. Natomiast jej 45-letni znajomy został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Jest on podejrzewany między innymi o kradzież.

nadkom. Jarosław Sawicki


Nasi partnerzy