piątek, 14 maja 2021

Okradły klienta restauracji

Dwie mieszkanki Legionowa podejrzane o kradzież i kradzież z włamaniem zatrzymali kryminalni. Jedna z kobiet odpowie również za posiadanie środków

Dwie mieszkanki Legionowa podejrzane o kradzież i kradzież z włamaniem zatrzymali kryminalni. Jedna z kobiet odpowie również za posiadanie środków odurzających. 32 i 36-latka wpadły w ręce policjantów już kilka dni po zdarzeniu. Śledczy przedstawili im zarzuty. Teraz kobietami zajmie się sąd.

Pod koniec maja mundurowi otrzymali zgłoszenie o kradzież w jeden z legionowskich restauracji. Pokrzywdzony utracił telefon, portfel wraz z dokumentami i kartami bankomatowymi oraz pieniądze. Z jego konta dokonano również kilku nieautoryzowanych transakcji. Mężczyzna straty oszacował na ponad 1300 złotych.

Sprawą zajęli się policjanci wydziału kryminalnego. Wczoraj w godzinach porannych zatrzymali dwie mieszkanki powiatu legionowskiego w wieku 32 i 36 lat. W trakcie przeszukania w mieszkaniu 36-latki policjanci ujawnili karty bankomatowe należące do pokrzywdzonego. Natomiast w lokalu zajmowanym przez drugą z kobiet stróże prawa zabezpieczyli niewielki ilości marihuany i amfetaminy.

Kobiety zostały przewiezione do legionowskiej komendy, gdzie śledczy przestawili im zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.


Nasi partnerzy