Okradły klienta restauracji

Dwie mieszkanki Legionowa podejrzane o kradzież i kradzież z włamaniem zatrzymali kryminalni. Jedna z kobiet odpowie również za posiadanie środków odurzających. 32 i 36-latka wpadły w ręce policjantów już kilka dni po zdarzeniu. Śledczy przedstawili im zarzuty. Teraz kobietami zajmie się sąd.

Pod koniec maja mundurowi otrzymali zgłoszenie o kradzież w jeden z legionowskich restauracji. Pokrzywdzony utracił telefon, portfel wraz z dokumentami i kartami bankomatowymi oraz pieniądze. Z jego konta dokonano również kilku nieautoryzowanych transakcji. Mężczyzna straty oszacował na ponad 1300 złotych.

Sprawą zajęli się policjanci wydziału kryminalnego. Wczoraj w godzinach porannych zatrzymali dwie mieszkanki powiatu legionowskiego w wieku 32 i 36 lat. W trakcie przeszukania w mieszkaniu 36-latki policjanci ujawnili karty bankomatowe należące do pokrzywdzonego. Natomiast w lokalu zajmowanym przez drugą z kobiet stróże prawa zabezpieczyli niewielki ilości marihuany i amfetaminy.

Kobiety zostały przewiezione do legionowskiej komendy, gdzie śledczy przestawili im zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi im kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.