Oszust poszukiwany 4 listami gończymi i 4 nakazami doprowadzenia zatrzymany

Najbliższe 5 lat i 8 miesięcy spędzi w zakładzie karnym 30-letni ciechanowianin, którego po pieszym pościgu zatrzymali policjanci z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób ciechanowskiej komendy. Mężczyzna poszukiwany był 4 listami gończymi i 4 nakazami doprowadzenia za oszustwa. 30-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

Jednym z ustawowych zadań realizowanych przez policjantów jest zatrzymywanie osób ukrywających się przed organami ścigania lub wymiarem sprawiedliwości. Dlatego funkcjonariusze sprawdzają każdą informację o miejscu przebywania osoby, celem zatrzymania jej i doprowadzenia do aresztu śledczego bądź innej placówki, w której powinna odbywać karę pozbawienia wolności. Tak było i tym razem. W miniony piątek (31.05) kryminalni ciechanowskiej komendy mając wiedzę, że na terenie Ciechanowa może przebywać osoba ukrywająca się przed organami ścigania, postanowili to sprawdzić. Na miejscu funkcjonariusze zastali poszukiwanego 30-latka. Zaskoczony ciechanowianin podjął próbę ucieczki, lecz już po krótkim pieszym pościgu był w rękach policjantów.

30-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie 4 listów gończych i 4 nakazów doprowadzenia do odbycia kary 5 lat i 8 miesięcy pozbawienia wolności za oszustwa. 30-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę.

asp. Magda Zarembska/ KPP w Ciechanowie

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.