poniedziałek, 25 października 2021

Pasażer z marihuaną

Nowodworscy policjanci zatrzymali 30-latka, który posiadał przy sobie marihuanę. Narkotyki zostały zabezpieczone, a mężczyzna trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

7 stycznia 2021 roku po godz. 17- ej, policjanci zespołu do spraw nieletnich i patologii z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim na ul. Żołnierzy Września podjęli interwencję wobec kierującego audi. W trakcie kontroli wyszło na jaw, że pasażer pojazdu, 30- letni nowodworzanin posiada przy sobie 2 torebki foliowe z zapięciem strunowym, z zawartością suszu roślinnego.

Mężczyzna został zatrzymany, a narkotyki zabezpieczone. Badanie substancji narkotesterem wskazało, że była to marihuana. Dodatkowo, podczas kontroli okazało się, że kierujący audi 29- latek z gminy Nasielsk nie posiada aktualnych badań technicznych pojazdu. 30-latek noc spędził w nowodworskiej komendzie policji. Następnego dnia dochodzeniowcy przesłuchali mężczyznę i przedstawili mu zarzut posiadania środków odurzających.

Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

st. asp. Joanna Wielocha


Nasi partnerzy