Pijany przyjechał do sochaczewskiej komendy składać zawiadomienie

Mieszkaniec Sochaczewa zaparkował samochód na parkingu przed komendą i przyszedł złożyć zawiadomienie. Okazało się, że jest pijany. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało 3 promile. Teraz grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

W sobotnie popołudnie przed Komendą Powiatową Policji w Sochaczewie kierowca forda focusa zaparkował auto i ruszył w stronę wejścia głównego jednostki, ponieważ chciał złożyć zawiadomienie.

Funkcjonariusz od razu wyczuł od niego alkohol. Nagranie z monitoringu komendy potwierdziło, że mężczyzna przyjechał do jednostki samochodem. Policjanci ruchu drogowego przeprowadzili badanie stanu trzeźwości, które wykazało 3 promile alkoholu w organizmie 35-latka. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Zatrzymano mu również prawo jazdy.

Dzień później usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Przestępstwo jest zagrożone karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Autor: asp. Agnieszka Dzik

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.