Pijany wjechał w pole i dachował

W niedzielny wieczór na terenie gminy Czosnów doszło do zdarzenia drogowego. Kierujący citroenem 23-latek wypadł z drogi i dachował. Jak się okazało był pijany. Obywatel Ukrainy został zatrzymany przez policjantów. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i grzywna.

11 lipca po godz. 20:00, w Sadach na drodze nr 575 doszło do zdarzenia drogowego. Na miejsce natychmiast udali się policjanci z nowodworskiej komendy. Jak ustalili mundurowi, kierujący citroenem mężczyzna na łuku drogi, w wyniku niedostosowania prędkości do panujących warunków, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu, a następnie dachował.

Jak się za chwilę okazało, siedzący za kierownicą citroena obywatel Ukrainy był kompletnie pijany. Przeprowadzone przez mundurowych badanie trzeźwości 23-latka wykazało, że w wydychanym powietrzu miał blisko 2,4 promila alkoholu. Został przez funkcjonariuszy zatrzymany. Noc spędził w policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu policyjni śledczy przedstawili mu zarzuty.

Teraz, za prowadzenie pojazdu mechanicznego znajdując się w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz grzywna.

st. asp. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.