Podrobiona legitymacja policyjna, narkotyki i znaczna gotówka

W trakcie kontroli drogowej na terenie Góry Kalwarii kryminalni zatrzymali 52-latka. Policjanci znaleźli przy nim podrobioną odznakę służbową, legitymację policyjną, gotówkę, a także amfetaminę i mefedron. Mężczyznę osadzono w policyjnym areszcie. O dalszych jego losach zadecydują prokuratura oraz sąd.

Piaseczyńscy kryminalni zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Mazda poruszający się w kierunku Góry Kalwarii. Ich działanie nie było przypadkowe, wiedzieli bowiem, że samochodem podróżuje mężczyzna będący w ich zainteresowaniu. Już od dłuższego czasu obserwowali poczynania 52-latka, który ma na swoim koncie przeszłość kryminalną.

W trakcie przeszukania ujawniono podrobioną odznakę policyjną oraz legitymację służbową. Kolejne kroki funkcjonariusze skierowali do miejsca zamieszkania zatrzymanego. W trakcie przeszukania lokalu, kryminalni ujawnili środki odurzające w postaci amfetaminy oraz mefedronu, a także znaczną gotówkę. Przedmioty zostały zabezpieczone, a mężczyzna osadzony w policyjnym areszcie.

Mężczyzna może zostać skazany na 3 lata więzienia. Funkcjonariusze wyjaśnią też w jakim celu używał on podrobionej legitymacji policyjnej.

asp. Magdalena Gąsowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.