Policjanci wyjaśniają szczegóły potrącenia pieszej w Płońsku

Płońscy policjanci wyjaśniaj okoliczności zderzania drogowego z udziałem pieszej. 33-letni kierowca bmw potrącił 16-latkę przechodzącą przez przejście dla pieszych. Dziewczyna trafiła do szpitala. Na szczęście nie odniosła poważniejszych obrażeń.

We wtorek kilka minut przed godziną 8:00 na ul. Sienkiewicza w Płońsku doszło potrącenia pieszej. Sytuacja miała miejsce na wysokości szpitala i zespołu szkół. Kierujący bmw 33-letni płońszczanin, jadąc w kierunku ul. Żołnierzy Wyklętych, potrącił przechodzącą po przejściu 16-latkę. Dziewczyna przewróciła się na jezdnię. Została przewieziona do szpitala na badania. Na szczęście nie odniosła poważniejszych obrażeń.

W związku z odmiennymi wersjami, wobec żadnej z osób nie zostały wyciągnięte konsekwencje. Prowadzone jest w tej sprawie postępowanie mające na celu wyjaśnienie dokładnego przebiegu oraz okoliczności zdarzenia, a także tego, która z osób, kierowca czy piesza, zawiniła.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.