Policjanci z Sochaczewa zabezpieczyli ponad kilogram narkotyków

Policjanci z referatu operacyjno-rozpoznawczego zabezpieczyli ponad kilogram narkotyków u 24-letniego mieszkańca Sochaczewa. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłym tygodniu policjanci referatu operacyjno-rozpoznawczego legitymowali 24-latka na jednej ze stacji paliw w pow. sochaczewskim. Okazało się, że mężczyzna posiada przy sobie narkotyki, więc został zatrzymany.

Policjanci weszli do domu sochaczewianina. W trakcie przeszukania znaleźli prawie kilogram marihuany, haszysz i kilka tysięcy złotych. Narkotyki zostały zabezpieczone i przesłane do badań.

Policjanci doprowadzili mężczyznę do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Do sądu skierowano wniosek o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego o charakterze izolacyjnym.

W piątek odbyło się posiedzenie, podczas którego sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu mieszkańca Sochaczewa na okres 3 miesięcy. Przestępstwo, którego się dopuścił, jest zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: asp. Agnieszka Dzik

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.