Policjanci zatrzymali 38-latka z narkotykami

Policjanci interweniowali w jednym z domów w gminie Garwolin. Doszło tam do awantury pomiędzy kilkoma osobami. W jej trakcie agresor zranił 35-latka. Okazało się, że 38-letni napastnik miał przy sobie narkotyki. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

W miniony piątek (09.06) przed godziną 23 funkcjonariusze zostali wezwani na interwencję do jednego z domów w gminie Garwolin. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło tam do awantury, podczas której napastnik zaatakował dwie osoby. Policjanci na miejscu ustalili, że pomiędzy uczestnikami doszło do nieporozumień na tle majątkowym. 38-letni mężczyzna przyszedł do byłej partnerki, żeby odebrać, jak twierdził, swoją własność. Pomiędzy kobietą i jej 35-letnim znajomym, a 38-latkiem wywiązała się kłótnia i szarpanina, podczas której obrażeń ciała doznał 35-latek. Mężczyźnie została udzielona pomoc medyczna. W trakcie czynności w plecaku agresora policjanci znaleźli woreczki foliowe z białymi bryłkami. Badanie wykazało, że była to amfetamina.

38-latek trafił do policyjnego aresztu. Już usłyszał zarzut posiadania substancji psychotropowych. Policjanci prowadzą dalsze postępowanie w kierunku uszkodzenia ciała. W najbliższym czasie w tej sprawie zostanie powołany biegły z zakresu medycyny sądowej. Wobec 38-latka zastosowano zabezpieczenie majątkowe.

podkom. Małgorzata Pychner

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.