Policyjny dozór za pobicie dla ojca i syna

Policjanci zatrzymali 45-latka i jego 23-letniego syna. Mężczyźni podejrzani są o pobicie. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił policjantom na przedstawienie mężczyznom zarzutów. Prokurator zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji, zakazu kontaktowania oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę (29.04) na terenie jednej z miejscowości w powiecie ciechanowskim. Policjanci otrzymali wówczas zgłoszenie dotyczące pobicia. Jak ustalili funkcjonariusze dwóch mężczyzn: 45-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego oraz jego 23-letni syn działając wspólnie i w porozumieniu pobili 32-letniego mieszkańca powiatu ciechanowskiego uderzając go i kopiąc po całym ciele.

Ciechanowscy policjanci zatrzymali podejrzanych o dokonanie tego przestępstwa. Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie im zarzutów pobicia. Mężczyznom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Prokurator zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru, zakazu kontaktowania oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonego.

mł. asp. Magda Zarembska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.