Polonus przed wakacjami przywraca linię do Kudowy-Zdroju

Kolejna wspaniała wiadomość dla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku. Już w piątek, 26.06.2020 r. zostaną wznowione połączenia do urokliwej i malowniczej miejscowości uzdrowiskowej Kudowa-Zdrój!

Kurort znany jest z leczniczych właściwości wód mineralnych, których źródła biją w samym sercu uzdrowiska – w Parku Zdrojowym z Pijalnią Wód czy najstarszym barokowym budynkiem sanatoryjnym „Zameczkiem”.

Najmłodszych zachwyci muzeum „Bajka” ze wspaniałymi kolekcjami zabawek,

a także park linowy, park rozrywki czy „Capitalna Zabawa” – wielki kryty plac zabaw, gdzie milusińscy będą mogli wyszaleć się do woli. Bilety są już dostępne w sprzedaży, także zapraszamy do rezerwowania podróży na stronie www.pkspolonus.pl.

Połączenie, które będzie realizowane od 26.06.2020 r.
Warszawa – Kudowa-Zdrój z godz. 08:15

Połączenie, które będzie realizowane od 27.06.2020 r.
Kudowa-Zdrój – Warszawa z godz. 08:35

We wszystkich autokarach Polonus obowiązują rygorystyczne procedury bezpieczeństwa, m.in. wszyscy pasażerowie powinni posiadać i podróżować w maseczce ochronnej. Pojazdy są regularnie dezynfekowane za pomocą profesjonalnych urządzeń do czyszczenia elektrostatycznego oraz ozonowania.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.