niedziela, 24 października 2021

Polonus skraca kurs do Kudowy. Po świętach tylko do Wrocławia

Kurs Warszawa – Wrocław to jedna z Waszych ulubionych tras Polonusa. Przewoźnik zdaje sobie sprawę, że ta podróż jest bardzo często związana z załatwianiem Waszych obowiązków, czy niezbędnej pracy, bo w ostatnim czasie zalecane jest, by realizacja większych podróżniczych planów była odłożona w czasie.

 – W związku z tym, w dalszym ciągu trasa do Wrocławia będzie realizowana, zachowując oczywiście środki ostrożności. Reagując jednak na sytuację pandemiczną w naszym kraju, mając na względzie bezpieczeństwo nas wszystkich i zdrowie, które jest teraz najważniejsze, przychodzimy dziś do Was z wiadomością, że od 6 kwietnia relacja Warszawa – Kudowa-Zdrój zostanie skrócona właśnie do stolicy Dolnego Śląska – informuje Polonus.

Oznacza to, że:
– kursy na odcinku Wrocław – Kudowa-Zdrój (relacja Warszawa – Kudowa-Zdrój z godz. 08:15) zostają zawieszone od dnia 06.04.2021 roku do odwołania;
– kursy na odcinku Kudowa-Zdrój – Wrocław (relacja Kudowa-Zdrój – Warszawa z godz. 08:35) zostają zawieszone od dnia 07.04.2021 do odwołania.


Nasi partnerzy