wtorek, 13 kwietnia 2021

“Polska Zobacz Więcej – Weekend za Pół Ceny” z Polonusem

Polonus oraz Polska Organizacja Turystyczna już po raz kolejny zapraszają do skorzystania z bogatej oferty przygotowanej w ramach w akcji “POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”, której finał przypadnie w dniach 20-22.03.2020 r.

Jako narodowy przewoźnik autokarowy Polonus już po raz ósmy bierzemy udział w akcji. Doceniamy rolę tej inicjatywy w promowaniu turystyki krajowej oraz promocji Polski jako atrakcyjnego miejsca wypoczynku. Do oferty włączyliśmy naszą krajową siatkę połączeń obejmującą blisko 40 linii oferując zniżkę w wysokości 50% na realizowanych kursach. Mam nadzieję, że oferta przejazdu naszymi komfortowymi autokarami, które docierają do ponad 190 miast w Polsce po raz kolejny spotka się z dużym zainteresowaniem. Jestem przekonany, że zachęci to jeszcze więcej turystów do skorzystania z przygotowanej przez Polską Organizację Turystyczną oferty. – mówi Maciej Acedański, Prezes Zarządu Polonus

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach. Najbliższa edycja akcji planowana jest na 20 – 22 marca 2020 r.

Lubisz weekendowe wyjazdy?
Dzięki akcji skorzystasz z setek atrakcji turystycznych w wyjątkowych cenach – niższych aż o 50%. Akcja jest dla każdego, wystarczy zarezerwować ofertę. Podróżuj po Polsce i odkrywaj piękno naszego kraju również w niskim sezonie!

Polonus przygotował dla swoich pasażerów specjalną ofertę na przejazdy w dniach 20-22.03.2020 r., z której będzie można skorzystać przy zakupie biletu już od 27.02.2020r. Bilety w taryfie normalnej, zakupione w jednej transakcji, na przejazd tym samym odcinkiem danej relacji w obie strony – przejazd „Tam i z powrotem”, na kursy krajowe (w komunikacji zwykłej, pospiesznej i przyspieszonej) będą dostępne z bonifikatą -50%.

Więcej o akcji pod adresem: https://www.polskazobaczwiecej.pl/

Pasażer może skorzystać z promocji poprzez dokonanie w okresie obowiązywania promocji zakupu biletu na stronach www.pkspolonus.pl, www.polonuspartner.pl, www.dworzeconline.pl, www.zdo.pl, uczestniczących w promocji punktach sprzedaży agencyjnej, łącznego zakupu biletu i biletu powrotnego, na ten sam odcinek danej relacji – przejazd w promocji „Tam i z powrotem”, poprzez zakup biletu normalnego pomniejszonego o -50%. Przejazd w tej samej relacji powrotnej odbywa się nie później niż w ciągu 3 dni od daty zakupu biletu wyjazdowego z założeniem realizacji biletu powrotnego najpóźniej do ostatniego dnia ogłoszonego okresu promocji (nie później niż do dnia końca promocji 22.03.2020 r).

Promocja Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny -50% obowiązuje do 22 marca 2020 r.

UWAGA!
Dokonując zakupu biletu/biletów na tam i powrót w jednej transakcji system sprzedaży automatycznie przelicza bilet/bilety z bonifikatą -50%
Bilety zakupione w promocji ,,Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny ,, nie łączą się z żadną inną promocją, ulgą bądź zniżką ustawową w myśl zasady „zniżki nie sumują się”.


Nasi partnerzy