Pomimo zakazu zbliżania się do partnerki, zaatakował ją na ulicy

Funkcjonariusze z otwockiej komendy w bezpośrednim pościgu zatrzymali 47-latka. Jak ustalili, mężczyzna po wyjściu z aresztu śledczego, ponownie dopuścił się przestępstw przeciwko partnerce. Tym razem pomimo sądowego zakazu zbliżania się do niej, zaatakował ją na ulicy. Napastnik kopał ciężarną kobietę po całym ciele, a ponadto pijany sprawował opiekę nad ich 8-miesięczym synem. Prokurator zawnioskował o areszt 47-latka. Sąd poparł prokuratorski wniosek i ponownie aresztował mężczyznę na okres 3 miesięcy.

Pokrzywdzona mieszkanka Otwocka natychmiast powiadomiła miejscową policję o zdarzeniu. Niedługo potem policjanci z grupy patrolowo-interwencyjnej w bezpośrednim pościgu zatrzymali znanego im 47-latka. Jak ustalili, mężczyzna na jednej z otwockich ulic przypadkowo spotkał swoją byłą partnerkę i ją zaatakował. Ciężarna kobieta była przez niego kopana po całym ciele. Ponadto pijany sprawował opiekę nad ich 8-miesięcznym synem. Badanie stanu trzeźwości wykazało blisko 3-promile alkoholu w jego organizmie.

Zatrzymany 47-latek był znany miejscowym policjantom. Mężczyzna kilka dni temu został zwolniony z aresztu śledczego, do którego trafił za przestępstwa przeciwko partnerce. Teraz pomimo sądowego zakazu kontaktowania się i zbliżania się do pokrzywdzonej, ponownie ją zaatakował.

Śledczy niezwłocznie przekazali zebrany w sprawie materiał dowodowy do Prokuratury Rejonowej w Otwocku. 47-latek usłyszał zarzuty dotyczące złamania sądowego zakazu, narażenia kobiety oraz syna na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia. Prokurator ponownie zawnioskował do sądu a jego tymczasowy areszt. Sąd przychylił się do prokuratorskiego wniosku i ponownie aresztował mężczyznę na okres trzech miesięcy.

mł. asp. Paulina Harabin

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.